0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: autelap200
Stok Durumu: TÜKENDİ
3.500,00₺ 6.500,00₺

Cihaz Autel firmasının ürünüdür.

Tüm araçlar mevcut ve bir yıl boyunca ücretsiz güncelleme almaktadır.

Ürün Andorid ve İos işletim sistemlerinde çalışmakta ve Bluetooth ile bağlantı sağlamaktadır. Bluetooth 4.2 teknolojisi sayesinde geniş mesafelerde çalışma imkanı sunmaktadır.

Autel Ap200, Autel MK808'in tüm gelişmiş özelliklerini kompakt tasarım ve kullanım kolaylığını içeren güçlü bir adaptördür.

AP200 cihazı ABS, SAS, OLS, EPB, EGR, DPF, TPMS ve IMMO da dahil olmak üzere toplam 19 adet servis işlem özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Aracın hata kodlarını okuduktan sonra çözüm önerileri sunarak sorunları bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Bu sayede aracınızın onarımını yaptıktan sonra hata kodları silebilirsiniz. Aynı zamanda araçtaki bileşenleri kontrol etmek için aktif testleri kullanabilirsiniz. EPB sıfırlaması ile Fren kontrol sisteminin güvenli bir şekilde etkinleştirilmesini veya devre dışı bırakılmasını sağlayabilir, Fren balatasının geri çektirilmesi ile Disk değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

Aracınızın VIN şase kodunu algılayarak aracınızı otomatik tanır. Teşhis verileri ile araç performansını okuyup analiz edebilirsiniz. TPMS desteği ile lastik basıncını bu cihazdan sürekli olarak izlemenize olanak sağlar. Dikkatli ve güvenli bir şekilde araç kullanmak için sürücüye gerçek zamanlı güncelleme gönderir.

Cihazın Genel Özellikleri; Gerçek Zamanlı Verileri Görüntüleme Hata Kodlarının Okuyup Silebilme Direksiyon Sensör Açısını Sıfırlayabilme Servis Bakım/Yağ Resetleme ve Enjektör Kodlayabilme Gaz Kelebek Adaptasyonu ve Kalibrasyonu Yapabilme Elektronik Park Freni Çektirme ve Anahtar Kodlama Dizel Partikül Jenerasyonu (DPF) Yapabilme Buna benzer 19 adet Servis Fonksiyonunu bünyesinde barındırmaktadır.

NOT:Uygulamada 1 adet istediğiniz araç yazılımını ücretsiz kullanabiliyorsunuz birden fazla marka kullanmak isterseniz uygulama içi satın alım içermektedir.

İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİMAT İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. İYİ GÜNLERDE KULLANIN

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!