20 yorum  |  Yorum Yap
Marka: delphi
Ürün Kodu: Delphids150
Stok Durumu: TÜKENDİ
2.750,00₺ 3.500,00₺

TAŞIMA ÇANTASIYLA BİRLİKTE GÖNDERİLMEKTE ve SÜRPRİZ HEDİYELERİMİZ MEVCUT

PİYASADAKİ UYGUN ÜRÜNLERLE KARIŞTIRMAYINIZ CİHAZLAR 3.0 VERSİYON GEZ VE 21 ÇİPLİ MODELİDİR.BU SAYEDE DAHA FAZLA PROTOKOL ARAÇ DESTEĞİ BULUNUR.
EN GÜNCEL FULL 2020 PROGRAMIDA KISA SÜRELİĞİNE HEDİYEMİZDİR.ÜRÜN İÇERİSİNDE EN GÜNCEL SON ÇIKAN BİR KAÇ YENİ ARAÇ MODELİDE EKLENMİŞ EN GÜNCEL VERSİYONDUR.FULL SÜRÜM 2020 PROGRAMI GÖNDERİLECEK


RESİMLER CİHAZLARIN ORJİNAL RESMİDİR.
(2020 programı ücretli satılmakta biz kısa süreliğine cihaz alan müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz)
Not:ürün resimlerdeki gibi yeni board çip alanları dolu JAPON NEC roleli versiyondur.son güncel program cd si mevcut .Araç marka model yıl donanıma göre uyumluluk değişebilir piyasadaki araçların %90 ına uyumludur.Fiat Grubu araçları desteklemez.

kurulum ve bağlantı için videomuzu izleyiniz .kurulum yapamazsanız team viewer programı ile uzaktan bağlanıp program kurulumu yapılır

Bluetooth desteği olup kablo veya Bluetooth ile kullanabilirsiniz. Yazılım Türkçedir. Otomatik VIN okuma sayesinde araca otomatik bağlayabilirsiniz.
Bağlandığı Sistemler;
Motor, Hava Yastığı, Fren, Gösterge, Klima, Şanzıman, Anahtar (immobilizer), Merkezi Elektronik, Konfor Sistemleri, Kapı Sistemleri, Aydınlatma Sistemleri, Direksiyon Elektroniği, Süspansiyon vb. donanımlara çok rahat bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Canlı Değerleri Görüntüleme;
Test sürüşüne çıktığınız aracın seyir halindeyken canlı verilerini görebilir ve kayıt edebilirsiniz. Akü Voltajı, Gaz Kelebek Konumları, Soğutma Suyu Sıcaklığı, Sensör değerleri vb. verdiği değerleri inceleyebilir, olması gereken değerler ile karşılaştırabilirsiniz.

Kalibrasyon ve Adaptasyon İşlemleri;
Değiştirdiğiniz veya tamirini yaptığınız parçaların kalibrasyonu ve adaptasyonunu bu cihaz ile çok kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Servis Işığı Sıfırlama;
Servisinize gelen araçların bakımını yaptıktan sonra yağ servis ışıklarını söndürebilir, Bakım sıfırlama işlemlerini yapabilirsiniz.
Enjektör Kodlama;
Gaz Kelebek Adaptasyonu, Elektronik Park Freni Çektirme, Şanzıman Yapılandırması, Klima Yapılandırması ve DPF (dizel partikül) jenerasyonu vb. işlemleri yapabilirsiniz.
Parça Testleri
Fan Motoru Testi, Yakıt Pompası Testi, Far Testi, Korna Testi, Silecek Testi, Sinyal Testi
vb özellik.


İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİMAT İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. İYİ GÜNLERDE KULLANIN

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Etiketler: delphi, autocom
Benzer Ürünler